Do uczniów i pracowników szkoły: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 W KRAKOWIE

Do uczniów i pracowników szkoły: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 W KRAKOWIE

Szanowni Państwo!

Instytut Badań Społecznych IPC z Wrocławia obecnie realizuje ewaluację Programu realizowanego przez Urząd Miasta Krakowa pt. „Bezpieczny Kraków”. W związku z tym chcielibyśmy zaprosić uczniów i nauczycieli Państwa szkoły do udziału w krótkiej ankiecie. Dotyczy ona poczucia bezpieczeństwa uczniów oraz diagnozy ewentualnych potrzeb w zakresie działań edukacyjnych.

Bardzo prosimy o Państwa pomoc w realizacji ankiety – przekazanie niniejszej wiadomości uczniom i nauczycielom Państwa szkoły (np. poprzez przesłanie maila, przekazanie wiadomości w dzienniku elektronicznym, umożliwienie uczniom udziału w ankiecie podczas lekcji informatyki).

Badanie ankietowe będzie prowadzone do środy 13 grudnia włącznie.

Poniżej zamieszczam skan listu uwierzytelniającego przekazanego nam przez Urząd Miasta Krakowa:

Łączę wyrazy szacunku i pozdrowienia

Aleksandra Szelezin

Badaczka i ewaluatorka

Dział Badań Społecznych i Ewaluacji

Instytut Badawczy IPC Sp. z o.o.

kom. 512 988 351

e-mail: a.szelezin@instytut-ipc.pl