BIBLIOTEKA I ŚWIETLICA
page-template-default,page,page-id-21675,stockholm-core-1.2,select-theme-ver-5.2,ajax_fade,page_not_loaded,menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-7.4,vc_responsive

BIBLIOTEKA I ŚWIETLICA

Biblioteka zaprasza do korzystania ze swoich zasobów w następujących terminach:

Poniedziałek 7:30 – 14:00
Wtorek 7:30 – 14:00
Środa 7:30 – 14:00
Czwartek 7:30 – 14:00
Piątek 7:30 – 11:30

Poniżej zamieszczamy zasady korzystania z biblioteki i czytelni

Regulamin biblioteki ZSP 12

Regulamin wypożyczania zasobów bibliotecznych w ZSP 12

Procedura zdalnego zamawiania książek z biblioteki Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 12 w Krakowie

Logowanie_biblioteka ZSP12

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy że świetlica Szkoły Podstawowej nr 13 w Krakowie pracuje w godzinach
od 07:00 do 17:00.

Podstawowym zadaniem świetlicy jest zapewnienie dzieciom, stosownie do potrzeb i możliwości, zorganizowanej opieki i wychowania pozalekcyjnego, rozwoju ich zainteresowań, uzdolnień, umiejętności oraz zaspokojenia kontaktów w grupie rówieśniczej.

W ramach pobytu dzieci na świetlicy, nauczyciele świetlicy:

• zapewniają bezpieczeństwo przebywającym na świetlicy;
  • organizują zajęcia świetlicowe zgodnie z dydaktyczno-wychowawczym planem pracy świetlicy;
  • umożliwiają i zachęcają dzieci do odrobienia zadań domowych;
  • współpracują z nauczycielami i rodzicami pod kątem jednolitego oddziaływania wychowawczego.

Rodziców uczniów klas 1-3 Szkoły Podstawowej nr 13 w Krakowie chcących zapisać dzieci do świetlicy szkolnej prosimy o zapoznanie się z regulaminem świetlicy:

Regulamin świetlicy SP13

oraz wydrukowanie, czytelne wypełnienie i złożenie w terminie i miejscu wskazanym przez Dyrektora ZSP12 w Krakowie Karty zapisu dziecka do świetlicy.

Karta zapisu do świetlicy 2023_2024