Ochrona dzieci i nastolatków w internecie

Ochrona dzieci i nastolatków w internecie

Szanowni Rodzice,

poniżej zamieszczamy do pobrania broszury informacyjne, związane z bezpieczeństwem dzieci w internecie.

Broszura Dzieci w wirtualnej sieci wskazuje między innymi, jak rozpoznać, czy dziecko jest uzależnione od smartfona, czy gra za dużo oraz jak chronić dziecko przed niepożądanymi treściami i pomóc mu radzić sobie z zagrożeniami wirtualnego świata.

Broszura Nastolatki w wirtualnym tunelu podpowiada, jak mądrze towarzyszyć nastolatkowi w wirtualnym świecie oraz wskazuje niebezpieczne zachowania i skuteczne sposoby ochrony nastolatka.

Z uszanowaniem,
Dyrekcja ZSP12